Дистанційне навчання. Батьківський чат у Вайбері.

Карантин під час навчання це щось. Невідомо  хто більше від цього потерпає батьки чи діти, а може вчителі? Дистанційне навчання з гумором від Катя Бльостка. Читайте, посміхайтеся та діліться з друзями.
Дистанційне навчання. Батьківський чат у Вайбері:Вчителька: Доброго ранку, батьки! Домашнє завдання на сьогодні:


✅Прочитати і переказати оповідання « Як білочка й їжачок ходили до сімейного психолога», ст. 43-64. Виписати основні тези.
✅Математика: всі приклади і задачі зі сторінок 83-124.
✅Природознавство: не забуваймо вести журнал погоди! Прохання не лише відмічати опади, а й вказувати їх кількість і точну годину, напрямок та силу вітру ( вимірювати, облизавши пальця та виставивши його у вікно), а також зробити глобус з папьємаше і відмітити на ньому всі столиці світу.
✅Англійська: написати твір на тему: «Economical problems in the third world countries “
✅Доречі, вчитель музики передає привіт і просить записати відео, на якому ваша дитина співає партію з «Аве Марія»

Мама Віті: Люди, ви ж в курсі, що наші діти в 2 класі! Який глобус? Які тези? Яка Марія? Ви подуріли?


Тато Васі: ідіть на х@й!


Мама Тані: хамло! Не дивно, що ваш Вася весь час на дітей плюється! Моя Танюша все виконує з задоволенням. Оскільки через карантин вона не відвідує уроки фехтування і макраме, карате і танці, в неї з’явилося багато вільного часу, тому задавайте ще щось для додаткового опрацювання!


Мама Злати: Все! Моя домашня школа закривається. Я завтра виписую своїм малим дятлам дипломи і буде випускний. Видаліть мене з цього дурного чату.


Мама Петі: хто вже читав те оповідання про білку і їжака? Що той сімейний психолог їм порадив? Бо я зі своїм Олєжкой розведусь скоро. Ми вчора ледь не побились через ці грьобані уроки. Цей валянок не знає, що в прикладі спочатку виконуємо множення, а тоді додавання, якщо додавання не взяте в дужки!


Мама Олі: а я, наприклад, не розумію, чому не можна всіх дітей закрити на період карантину в школі? Я б з радістю їм 4 рази на день носила їсти.


Мама Петі: Підтримую👏!


Мама Віті: Підтримую👍🏻!


Мама Тані: 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️дурний жарт! На дворі гуляє страшний вірус! Невже ви ризикнете здоров’ям ваших дітей?!


Мама Олі: В мене 6 дітей. Я готова ризикнуть всім! Чоловік почав в магазин ходить без маски і просить людей покашляти на нього, в надії, що захворіє і його покладуть в лікарню, подалі з цього дурдому. І знаєте шо? Я його навіть не засуджую!


Вчителька: мама Олі, ще раз прошу, перестаньте підкидати ваших дітей на поріг школи, а сама бігом втікать. Від цього директор наш навчальний заклад швидше не відкриє!


Мама Каті: шановні батьки, візьміть до уваги методику, яка допомагає мені знімати стрес в цих екстремальних умовах: щовечора я випиваю бутилку вина, самоізолюють в шафу і кричу в подушку.


Тато Васі: ще раз кажу, ідіть всі нах@й з цим навчанням і з цим чатом! В мого сина вже око сіпається від ваших завдань. Ми їх робить не будемо!


Тато Руслана: дружбан, я з тобою солідарєн. Я малому купив тройко поросят, хай вирощує. А то цей блядський карантин не ясно на скільки затягнеться, а глобуса на хліб не намажеш.


Мама Тараса: Як здать дитину в дєтдом, щоб про це ніхто не узнав?


Вчителька: для батьків Тараса в сотий раз повторюю: це не Гугл, це батьківський чат! Ви минулого тижня тут рецепт пасок шукали всю ніч, а в мене телефон пенькав!


Мама Тараса: Ізвіняюсь! Як невдобно вийшло.


Мама Іри: моя іра молодець вона вже все зрабила поставите ій піять бо вона все зрабила вже.


Вчителька: Іро, віддай мамі телефон! І не бери без дозволу! Що це за неподобство?!


Мама Тані: Свєта, які ж в Танюшиному класі припизджані батьки і вчителька!


Мама Тані: Ой! Помилилась чатіком!


Мама Тані: То я мала на увазі клас з фехтування...


Тато Васі: іди нах@й!


Вчителька: роботи здати до 17:00.


Мама Тані: буде зроблено! Дякую за вашу працю! Гарного дня!


Мама Каті: я піду знову покричу в подушку...


1 година ночі.
Мама Тараса: як постійно бухать і не казаться п’яною?... Ой, я шо опять не туда написала? Ізвіняюсь!

Автор: Катя Бльостка (Kateryna Burrell)
Дистанційне навчання. Батьківський чат у Вайбері. Дистанційне навчання. Батьківський чат у Вайбері. Reviewed by Admin on 11:19 Rating: 5

Немає коментарів: