Продається вілла біля моря, 3 поверхи. З басейном і садом. Вартість - $ 1Оголошення сповіщало: "Продається вілла біля моря, 3 поверхи. З басейном і садом. Вартість - $ 1".

- Маячня! - пробурчав безпритульний і викинув газету, яку принесло вітром.  Прогулюючись по дворах в пошуках їжі, він побачив на стіні оголошення: "Продається вілла біля моря, 3 поверхи. З басейном і садом. Вартість - $ 1 ".

"Помилка, чи що?" - подумав безпритульний і пішов, зітхаючи далі. Вийшовши на проспект, він звернув увагу на величезний банер: "Продається вілла біля моря, 3 поверхи. З басейном і садом. Вартість - $ 1".

Задумався безпритульний. Стало йому цікаво, який божевільний міг написати таке і вирішив перевірити. Втрачати йому було нічого, крім останнього долара в кишені.
Прийшовши за адресою, він побачив ту саму віллу. Несміливо подзвонив. Двері відчинила красива жінка.

- Вибачте, я по оголошенню. Це ви для розваги написали?

- Що ви! Все правильно.

- Я з приводу вартості: 1 долар? Це так?

- Так. 1 долар. Якщо ви зацікавилися, можете оглянути будинок.


У захваті від побаченого, він віддав свій останній долар і став володарем шикарної вілли. Але все ж вирішив дізнатися, чому така низька ціна? На що жінка, посміхнувшись, сказала: 

"Мій чоловік перед смертю вказав у заповіті, щоб я продала нашу віллу і виручені гроші перевела на рахунок його коханки. 

Не можу ж я не виконати його останню волю ?! Оголошення провисіло півроку, і ви - єдиний, хто на нього відгукнувся. Всього Вам доброго ". 

І пішла....

Мораль: Всім дається шанс! Потрібно тільки повірити, що неможливе можливо.
Продається вілла біля моря, 3 поверхи. З басейном і садом. Вартість - $ 1 Продається вілла біля моря, 3 поверхи. З басейном і садом. Вартість - $ 1 Reviewed by Admin on 14:56 Rating: 5

Немає коментарів: