Вечірній гумор для цікавого проведення часу

анекдоти українською

Ось і закінчився робочий день. Нарешті можна дозволити собі розслабитися після тривалих робочих годин. Звичайно, один вечір - це зовсім не багато для того, хто встиг за день неабияк втомитися. Однак навіть ці вільні кілька годин можна використовувати з користю і радістю для себе.


Почніть свій релакс з нашої позитивної добірки, і ви задасте тон всьому вечору ще й на ранок залишиться!


ВАЖЛИВО: Коли одружуєшся, заведи собі порожню трилітрову банку і в перший рік перед сексом поклади туди монетку. А в наступні роки перед сексом по монеті виймай. Зазвичай цієї банки вистачає до кінця життя ...


Якщо у нас через два роки після призначення на посаду посадити чиновника на кілька років просто так, то він сам буде знати за що, і радіти що мало дали.У століття соціальних мереж перепалка з сусідом - це залишки колишньої розкоші людського спілкуванняКоли вже почнуть випускати рулони зі шкарпетками? Не знайшов пару - відірвав від рулону і пішов у справах.Зустрічаються однокласники:
- Наш Васька став багатою людиною: у нього мільйони підписників в інстаграмі.
- Так він же був дурень дурнем?
- Він і залишився дурнем, але у нього мільйони підписників.Щось я ніяк дружину зрозуміти не можу. Вкотре дивитися «Титанік», де під воду йде пара тисяч людей - це для неї романтика. А фільм, в якому за весь час відривається всього 2 руки від людини - це вже жах і дивитися страшно.Молоденька дівчина дуже маленького зросту, підстрибуючи, приходить до гінеколога:
 - Лікарю, а може мені все- таки вкоротити спіраль?


- Дорогий, а у мене апетитна попка?
- Та вже, попка вказує на твій апетит ...Один депутат годував на площі голубів обіцянками.

анекдоти українською

анекдоти українською


анекдоти українською

анекдоти українською

анекдоти українською

анекдоти українською

анекдоти українською

Вечірній гумор для цікавого проведення часу Вечірній гумор для цікавого проведення часу Reviewed by Admin on 22:34 Rating: 5

Немає коментарів: