Збиваєм температуру горілкою. Розтирання і прийом всередину

В осінньо-зимовий період багато хто з нас стикається з простудними захворюваннями і високою температурою. Прихильники народних методів лікування знають, що правильно використана горілка при температурі допомагає швидкому одужанню. Тільки її не п'ють, а використовують для розтирання.Обтирання хворого горілкою практикується з давніх часів. Так лікувалися ще наші прадіди, у них не було антибіотиків та інших ліків, тому вони обходилися підручними засобами. Зазвичай збити жар виходить після 1-2 сеансів розтирання.

Примітка: підвищена температура тіла свідчить про те, що організм бореться із захворюванням, тому якщо градусник показує нижче 38 градусів, збивати її не можна, так ви тільки нашкодите.

Правильне розтирання горілкою.

1. Спочатку готують розчин для натирання. Горілку розводять водою в пропорції один до одного. Також можна додати одну частину оцту, тоді пропорція буде 1: 1: 1.
2. Хворий роздягається і лягає на спину.
3. У розчин макають м'яку серветку і легкими рухами починають обтирати тіло.
🚨Увага! Потрібно саме обтирати, а не інтенсивно втирати розчин всередину. Також слід уникати областей шкіри біля серця і паху.
Процедуру обтирання починають з рук, а потім поступово переходять до пахв і грудної клітки, потім нижче до живота і ніг. Далі хворого перевертають на живіт і обтирають йому спину, сідниці і ноги.
Дуже важливо! При температурі у дорослого можуть залишатися холодними кінцівки, в такому випадку розтирання рук і ніг проводити не можна.
4. Після процедури рекомендується 60-90 секунд обдувати тіло феном, повітря повинне бути злегка теплим, але не гарячим.
5. Хворий назад лягає в ліжко, а на лоб йому кладуть компрес з прохолодною водою. Періодично воду міняють, щоб компрес постійно залишався холодним.

Контроль температури тіла здійснюють кожні півгодини. Якщо температура не падає, то розтирання горілкою можна повторити ще раз. 

Цей метод однаково ефективний як для дітей, так і для дорослих. Їм можна лікувати малюків віком від трьох років.

Читайте також: Що лікує господарське мило.Властивості які ми всі забули.

Чи можна пити горілку при температурі.

На ранніх стадіях захворювання, коли ще немає високої температури, варто спробувати лікування горілкою з перцем і сіллю. Але цей засіб ефективний лише в тому випадку, якщо хворий не приймає антибіотиків або інших ліків, і тільки в перші дні хвороби.
У всіх інших випадках при застуді і високій температурі лікарі радять відмовитися від вживання горілки, оскільки це заважає організму справитися з хворобою.

🚨УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.
Збиваєм температуру горілкою. Розтирання і прийом всередину Збиваєм температуру горілкою. Розтирання і прийом всередину Reviewed by Admin on 10:23 Rating: 5

Немає коментарів: