Привітання з Днем Ангела Світлани! (вірші, картинки, проза)Сьогодні свій День Ангела святкують усі представниці чарівної статі на ім'я Світлана.У цей день привітайте володарок цього імені, адже вони чекають на вітання з іменинами саме від вас. Пропонуєм вам найкращі привітання українською мовою у картинках і не тільки!
Ім'я Світлана походить зі старослов'янської та означає "світла". За ще однією версією, Світлана – це український переклад грецького імені Фотина, тож покровителькою жінок з таким іменем є преподобна Фотинія Палестинська, пам'ять якої і вшановують цього дня.

Коли святкують День Ангела Світлани?
День Ангела Світлани святкують три рази протягом року. Дата святкування завжди залишається незмінною: 26 лютого, 2 квітня та 16 листопада.


💕Обирай та вітай усіх знайомих Світланок💕


***
Будь здорова та квітуча,
В усіх справа будь везуча,
Будь щаслива та кохана,
З іменинами, Світлано!
***
***
Ми вітаємо тебе з Днем ангела, Світлано,
Хочем побажати щастя звідусюди.
Хочем побажати, наша мила пташко,
Щоб з тобою завжди був янгол, коли важко!
***
***
Приглядаюсь я у календар, що за така днина,
Це ж у тебе сьогoдні, Свєтка, іменини!
І Бажаю, щoб життя булo, як  – малина,
Щoб у тебе десь за містoм вирoсла хатина,
Під вікнoм, щoби цвіла червoна калина,
А в гаражі, щoб гуркала нoвенька машина.
І щoб з цьoго збулoсь хoч би пoлoвина!
***
***
Світлано, від усього серця бажаю тобі завжди бути невиправною оптимісткою і ділитися промінчиками позитиву, отримуючи у відповідь тільки добро, щирі усмішки та море радості! Нехай твоє життя буде сповнене блискучими успіхами, яскравими враженнями та неймовірним щастям!
***
Привітання з Днем Ангела Світлани! (вірші, картинки, проза) Привітання з Днем Ангела Світлани! (вірші, картинки, проза) Reviewed by Admin on 12:43 Rating: 5

Немає коментарів: