10 причин пити каву кожного дня

Щоденне вживання кави робить людину щасливішою, розумнішою, активнішою та молодшою. Також створює бар'єр для захисту від важких хвороб.1. Кава найбільше насичує організм людини антиоксидантами більше ніж будь що.Зелений чай, в якому також багато антиоксидантів,  поступається каві в цьому напрямку в 4 рази. Крім того що їх в каві багато, засвоюються вони організмом найлегше. А нам  ж відомо, що антиоксиданти попереджають передчасне старіння та захищають від  серйозних імунних, кардіологічних і дегенеративних болячок.


 2. Вченими вже відомо, що аромат свіжозавареної кави допомагає під час  стресу який, викликаний нестачею сну. На даний момент невідомо, чи впливає аромат кави на інші види стресу, але ймовірність такого варіанту велика. Спробуйте самі і  перевірьте!


 3. Споживання кави,  у більшості випадків, допомагає хворим на   хворобу Паркінсона з великим успіхом у координації своїх рухів. Ще раніше вже було доведено, що споживання кави - це в цілому профілактика цієї хвороби.


4. Люди, які випивають хоч одне горнятко кави в день,  ризикують  менше постраждати від цирозу  та інших захворювань печінки, пов'язаних з надмірним вживанням спиртного.


5. Чотири горнятка  кави за день і більше на 10% зменшують ймовірність того, що у вас буде депресія. До слова, за даними статистичних досліджень 2-4 чашки кави в день на 50% знижують ризик самогубств. Кофеїн - це своєрідний антидепресант, який сприяє виробленню і швидкому «повідомленням» в крові таких речовин, як серотонін, допамін і норадреналін.6. Дослідження показали, що жінки, які випивають від трьох чашок кави в день менше схильні до ризику захворювання на рак шкіри, ніж ті, що зовсім його не п'ють.


7. Науковці та спортсмени давно вже дійшли згоди, що горнятко кави перед спортивним змаганням, виступом або тренуванням сприяє кращим фізичними показниками. Особливо це стосується навантажень на витривалість. Кофеїн сприяє більш ефективному перетворенню жирів в «паливо» для організму, а також збереженню запасів вуглеводів на майбутнє.8. Чотири і більше горняток кави в день, знижують ризик виникнення цукрового діабету на 50% у чоловіків і на 30% у жінок. Також вважається, що кожне додаткове горнятко кави з певним періодом знижує цей рівень ще на 7%. 9. Науковці довели, що споживання кави сповільнює розвиток хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних розладів, що виникають внаслідок запалень в людському мозку. 10. Кава не тільки допомагає мозку довше та правильно функціонувати, а й значно покращує його роботу. Також кофеїн позбавляє від сонливості, збільшує швидкість реакції, загострює увагу, пильність - тобто сприяє в будь-якому прояві інтелектуальної діяльності


Сподобалось?
 Тоді поділись з друзями 
та постав вподобайку нашій сторінці 
у Facebook
👀👀👀
10 причин пити каву кожного дня 10 причин пити каву кожного дня Reviewed by Admin on 19:51 Rating: 5

Немає коментарів: