Як відіпрати вино з тканини: 5 дієвих методів

Як відіпрати вино

ЯК ВІДІПРАТИ ВИНО ІЗ ОДЯГУ- 5 СПОСОБІВ ЯКІ ДІЙСНО ДОПОМАГАЮТЬ

Одного незграбного руху іноді досить щоб пролити вино на одяг або скатертину. Сучасні пральні порошки здатні на багато що, але і вони не завжди допомагають вивести плями від червоного вина. Захід Дикий розповість, як відіпрати вино з одягу або скатертини підручними засобами. Хоча ці плями вважаються найскладнішими, але все-таки від них можна позбутися навіть в домашніх умовах, не віддаючи річ в хімчистку.


Не втрачайте часу, а відразу  вживайте заходів. Чим довше вино знаходиться на тканині, тим складніше потім вивести пляму. Хімічний склад вина сприяє швидкому всмоктуванню фарбувальних речовин глибоко в структуру тканини.


Способи відіпрати плями вина.

1. Сіль і мильний розчин. На щойно розлите вино насипати сіль. Коли вона намокає, струшують і насипають нову порцію. Потім робиться розчин з води, невеликого шматочка мила і нашатирного спирту (1 столова ложка на літр води). Спочатку пляму відмочують в розчині (приблизно 10 хвилин), а потім річ ​​перуть. Це найефективніший спосіб позбавлення від свіжих винних плям. Якщо встигнути зробити все досить швидко, то навіть на білій скатертині не залишиться слідів від вина.


2. Гаряче молоко, оцтовий розчин, засіб для виведення плям. Якщо нашатирного спирту в будинку немає, тоді відіпрати червоне вино вам допоможе гаряче (але некип'ячене) молоко або 10% оцтовий розчин. Обрану рідину наливають на пляму і витримують протягом 15-20 хвилин, після чого річ перуть в звичайному режимі.


У наш час можна купити готовий засіб для виведення плям, призначений для цих цілей. Але якщо в будинку подібної побутової хімії не виявилося, тоді краще скористатися домашнім розчином. Похід в магазин займе дуже багато часу.


3. Іспанська метод (клин клином). Іспанці вважають, що відіпрати біле вино набагато простіше, ніж червоне, тому вони замочують забруднене червоним вином місце в білих сортах. Далі пляму заливають мінеральною водою. Після висихання одяг або скатертину перуть руками.

4. Горілчано-гліцеринова суміш. Відіпрати біле вино на вовняних і шовкових речах вам допоможе розчин, що складається з однієї частини гліцерину, трьох частин горілки і однієї частини нашатирного спирту. Для бавовняних тканин використовується мильний розчин з содою (2 столові ложки на літр води). Пляма замочують на 15-20 хвилин, а потім перуть.


5. Гліцерин і сирий яєчний жовток. Цим методом добре відпираються винні плями на кольоровому одязі. Досить змішати в рівних частинах гліцерин і сирий яєчний жовток. Після обробки тканину спочатку прополіскують в теплій воді (але не в гарячій, інакше жовток згорнеться), а потім в холодній. Потім річ ​​перуть руками або в машинці.


Як бачите, відіпрати вино можна, головне не зволікати, а відразу приступати до виведення плями. Всі необхідні засоби є майже  в кожному будинку. Чим якісніше вино, тим складніше його відіпрати, оскільки в хорошому напої містяться тільки натуральні речовини, які на відміну від хімічних добавок швидко проникають в тканину.


Як відіпрати вино з тканини: 5 дієвих методів Як відіпрати вино з тканини: 5 дієвих методів Reviewed by Admin on 15:30 Rating: 5

Немає коментарів: