Короткі жарти з сарказмом та іронією (багато)

Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми

Сарказм - це природна захисна реакція психіки проти тупості оточуючих. 


Сьогодні Захід Дикий підготував велику підбірку коротких висловів,жартів та афоризмів із іронією та сарказмом з усіх куточків інтернету.Шкода, що в паспорті не можна міняти аватарку!


Є в нашому світі одне відчуття, яке здатне перевернути весь світ та абсолютно змінити його. Багато хто подумає, що це  кохання і дуже помилиться. Це почуття - егоїзм...


Щось мені підказує, що одного разу в старості мене знайдуть на величезній купі цукеркових фантиків в несвідомому стані.


Десь в паралельному всесвіті лікарі, поліцейські і вчителі отримують хороші гроші і працюють не за "дякую"


Перша ознака наступаючої старості: у прогнозі погоди градуси вже не так важливі, як міліметри ртутного стовпаСарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.

Якщо людині щось заборонити, то він завжди спробує це зробити. А ось якщо дозволити, то подумає, що всі вже так робили, нудно. Люблю наш дивний народ :)- Дорога! У мене є роги? 
- Ні, милий, у кобелів тільки блохи.Чоловік любить очима , жінка вухами , собака носом , кішка вусами, і тільки кролик єдиний : чим треба, тим і любить!Дитина повинна бути гордістю! Дружина - гідністю! Чоловік - опорою! Друзі - вірними ... Гроші - зайвими ... Здоров'я - міцним ... А життя - прекрасним.Шоколад добувають з какао бобів. Боби - овочі.
Цукор - з цукрових буряків. Буряк - овоч.
Отже, шоколадка - теж овоч, а овочі корисні для здоров'я!Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.

Як сказала одна розумна людина: "Дружбою вночі не займешся!".


- Що робиш?
- Я люблю, я сумую, мені так тебе не вистачає. Ти снишся мені щоночі, я не можу без тебе, а ти?
- Ковбасу їм.


Іноді буває такий сумний настрій, що хочеться мати особистого єнотика, щоб він обіймав.


Всі мають право на помилку...Але у жінок безліміт


- Дівчино, чому ми з вами ще не знайомі?!
- Бог береже тебе, дурне створіння.

Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.


Мужик випив - ВСЕ ЗАБУВ, жінка випила - ЗГАДАЛА ВСЕ.Жіноча логіка: краще сам скажи, а то я сама додумаю, гірше буде.Іноді дивишся на людей, до яких раніше відчувала симпатію, і мимоволі починаєш сумніватися в своїй адекватності.Я просто не уявляю, що повинні будуть зробити мої діти, щоб я їм сказала "Я в твоєму віці такого собі не дозволяла"Ніколи НЕ сперечайся з чоловіко- відразу плач ... А КРАЩЕ ПО МОРДІ ТАБУРЕТКОЮ стукни НАФІГ! Нехай сам плаче!Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.

Ну, і де мій принц? На якій кобилі катається?!!


Дружина каже чоловікові:
- Дорогий, до нас прийшло багато гостей, не вистачає одного стільця. Сходи до сусідів, посидь поки у них.


Ну не приживається у нас асфальт ... Відкидає його земля українська ...


Вирішила по будинку чоловічу роботу зробити сама ... лягла на диван, дивлюся телевізор ... важко, не сперечаюся, АЛЕ ТРЕБА ...


Ідеальний ранок: Прокинувся, потягнувся, посміхнувся, перевернувся на інший бік і заснув.


що таке егоїзм

Ніколи не сміши людину, яка жує печеньку ... почекай, поки він почне запивати її


Що ти будеш робити, коли прийде Кінець Світу? ..
- Я в Україні. Він сюди не прийде. Він звідси вийде.


Де те  життяпро яке я дивлюся фільми і читаю книги?


Почитавши у дівчат статуси і замітки, у мене починає складатися враження, що у них у всіх один і той же мудак


Горілка - дивовижний напій: смак постійно один, а пригоди завжди різні !!!


Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.

Завжди дивувало,що на вулиці можна попросити сигарету і в 90% випадків тобі дадуть, але якщо попросиш шматочок шоколаду або попити води, на тебе подивляться як на психа.Я все одно ні про що не шкодую - хоча б тому, що це безглуздо.


Чим більше ти спиш, тим менше від тебе шкоди.


Друзі як свічки. Одні для тепла і світла, а інші в жопу.


Якщо вам приділяють занадто багато уваги, значить вас хочуть або на*бать, або ви*бати.

Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.


У світі є тільки один чоловік, готовий зрозуміти і прийняти жінку з усіма її недоліками. Скромний хлопець на ім'я Jack Daniel's.Якщо доля звела Вас зі мною, значить, прийшов Ваш час платити за свої гріхи. Хто сказав, що Я далека від ідеалу ?! Це той убогий ідеал далекий від МЕНЕ !!!Тільки наші мужики ржуть над дівчатами за кермом, сидячи в тролейбусі.Вранці їм бутерброди з ікрою, відчуваю - життя вдалося! У наступному році посаджу ще більше кабачків.Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.

А ви вже зважувалися? Мої ваги показують чийсь номер телефону!


Вислів "Давай залишимося друзями" такий же брєд, як наприклад "Собака ти мені набридла, давай ти будеш мені котом"Хлопець вже декілька разів пропонував жити разом. А я весь час відмовляю, бо ліньки голити ноги кожен день і готувати їсти.Веду здоровий спосіб життя: п'ю з чистих келихів, курю на свіжому повітрі.Коли я встигла набрати зайві 10 років?Сарказм. Цитати. Вислови. Афоризми.

У мене захоплююче багаторічне хобі, але родичі вимагають, щоб я від нього закодувався.Вона думала, він без розуму від неї ...
Виявилося, він і до неї був трохи тогоСекрет прибраної двокімнатної квартири в тому, що вона трикімнатна.Як пояснити людині, що я не можу піти гуляти з нею сьогодні, тому що я мию голову завтра?Все, що робить жінка вдома - непомітно. Помітно стає, коли вона це не робить.


сарказм

Короткі жарти з сарказмом та іронією (багато) Короткі жарти з сарказмом та іронією (багато) Reviewed by Admin on 19:48 Rating: 5

Немає коментарів: