З Днем Ангела Катерини! Привітання українською мовою в картинках

З днем анегела Катерини
7 грудня православний світ вшановує пам'ять святої великомучениці Катерини, історія життя якої нерозривно пов'язана з ім'ям Ісуса Христа. Дівчина була дуже красива, освічена і відмовлялася виходити заміж за нерівного собі за цими якостями. 

Одного разу святий старець порадив їй ревно молитися до Богородиці, щоб удостоїтися побачити її Сина, Жениха Небесного - Того, Хто перевершує всіх красою, мудрістю, висотою і багатством. Однак в перший раз Він навіть не став дивитися в її бік. І тільки після пізнання Катериною віри Христової і вчиненого старцем таїнства Хрещення, їй було видіння, що Господь дарував їй перстень на знак заручин. Це кільце виявилося на руці Катерини після пробудження.

Свята Катерина несла людям християнське вчення і відмовилася виходити заміж за імператора Максиміана, чим викликала його гнів і за що піддалася тортурам і катуванням. Однак вона свято зберігала вірність Ісусу, своєму Небесному Нареченому, і сама з молитвою, зверненою до Нього, поклала свою голову прямо під меч ката, явивши собою символ світлої віри і відданості.

Захід Дикий створив листівки привітання та побажання з Днем Ангела Катерини. Привітайте своїх знайомих Катрусь, адже вони чекають на привітання саме від вас

З днем анегела Катерини

З днем анегела Катерини

З днем анегела Катерини


З днем анегела Катерини

З днем анегела Катерини

З днем анегела Катерини


З Днем Ангела Катерини! Привітання українською мовою в картинках З Днем Ангела Катерини! Привітання українською мовою в картинках Reviewed by Admin on 10:05 Rating: 5

Немає коментарів: