85-річна бабуся зайшла за пpezepвaтивoм. Але фармацевт впав в непритомність не від цього ...

Пошлі анекдоти
Дві жінки похилого віку, Мері і Сьюзен, сиділи біля будинку престарілих. Жінки з насолодою пили каву і курили. Вони обидві любили сигарети Camel, і жартома називали його «наш верблюд». 

Час проводили чудово, але рівно до того моменту, як сонячна погода раптово змінилася на дощ. 

Однак одна з жінок не розгубилася. Вона відкрила свій гаманець і стала в ньому копатися. Мері витягла звідти презерватив, відрізала кінець, одягла його на сигарету і продовжила палити, як ні в чому не бувало.

Сьюзен здивовано подивилася на неї: «Що це?». Мері відповіла: «Пpeзepвaтив, звичайно. Зате моя цигарка не промокає ».

Сьюзен вигукнула: «Це геніально! Але звідки ти взяла пpeзepвaтив? ».

Мері відповіла: «О, ти можеш його купити в будь-якій аптеці». 

На наступний день Сьюзен побігла до місцевої аптеки. Вона трохи озирнулася, але не знайшла те, що шукала. Жінка підійшла до касира і оголосила йому, що їй потрібна упаковка пpeзepвaтівoв на 12 штук. 

Молодий касир, схоже, був дуже здивований, почувши це від 85-річної леді. Трохи зніяковівши, він став заїкатися: «Добре, мем. Якому бренду пpeзepвaтивів ви віддаєте перевагу? ». 

Сьюзен знизала плечима і відповіла: «Неважливо, синку! Головне, щоб за розмірами підходило моєму верблюду ». Фармацевт втратив свідомість ...
😁😁😁
85-річна бабуся зайшла за пpezepвaтивoм. Але фармацевт впав в непритомність не від цього ... 85-річна бабуся зайшла за пpezepвaтивoм. Але фармацевт впав в непритомність не від цього ... Reviewed by Admin on 11:47 Rating: 5

Немає коментарів: