Всім бажаю справжньої дружби, перевіреної часом і почуттям гумору
Цінності - тимчасові, а подруги - назавжди!
Група 40-річних дівчат вирішила зібратися і пообідати разом. Поміркувавши, вони вибрали ресторан «Морський бриз», тому що там багато молодих офіціантів в обтягуючих штанах.Через 10 років, коли їм виповнилося 50, вони знову вирішили пообідати разом. Вибрали ресторан «Морський бриз», тому що там хороша їжа, великий вибір вин і симпатичні офіціанти.
Ще через 10 років, коли їм виповнилося 60, вони знову вирішили пообідати разом. Вибрали ресторан «Морський бриз», тому що там тихо, гарний вид на океан і ввічливі офіціанти.
Через 10 років, коли їм виповнилося 70, вони знову вирішили пообідати разом. Вибрали ресторан «Морський бриз», тому що там є ліфт і можна піднятися в обідній зал в інвалідному візку, а офіціанти завжди готові допомогти.
Через 10 років, коли їм усім виповнилося 80, вони знову вирішили пообідати разом. Вибрали ресторан «Морський бриз», тому що раніше там ще не бували.
🌞🌞🌞
Читайте також Підбірка смішних картинок для тих хто завжи молодий в душі
Всім бажаю справжньої дружби, перевіреної часом і почуттям гумору
Reviewed by Admin
on
14:35
Rating:
![Всім бажаю справжньої дружби, перевіреної часом і почуттям гумору](https://lh3.googleusercontent.com/-jFCzT6Ubb74/X2CiMhASxGI/AAAAAAAAJDo/yXXbzcZ7XT8-rh1U69QzuuMILsjGaJGBACLcBGAsYHQ/s72-c/20200915_141209_0000.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар