ПЕРЕВІРЯЄМО ЯКІСТЬ ГОРІЛКИ ПРОСТИМИ МЕТОДАМИ

ПЕРЕВІРЯЄМО ЯКІСТЬ ГОРІЛКИ ПРОСТИМИ МЕТОДАМИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Прості методи перевірки горілки, які доступні кожному громадянину на території України та за її межами.

У сучасному світі можна підробити все, в тому числі і горілку. Наслідки отруєння неякісним алкоголем дуже серйозні, аж до летального результату. Тому всім буде корисно знати, як перевірити якість горілки в домашніх умовах. Зараз ми розглянемо чотири найефективніших способи перевірки.

Визначення якості горілки починається ще в магазині з візуального огляду пляшки. Етикетка повинна бути цілою і добре приклеєною. Відомі виробники захищають свою продукцію голографічними знаками, переконайтеся в їх наявності.

Ціни на горілку однієї марки не можуть сильно відрізнятися в різних торгових точках. Якщо ви знайшли магазин, де горілку продають на 30-50% дешевше, раджу там не купувати. Швидше за все, перед вами підробка. Не вірте байкам, що це крадений з заводу напій, не обкладається податком, тому дешевий і тому подібне. Так кажуть у всіх магазинах, що продають сурогат.

Перед купівлею добре збовтайте пляшку. Великі бульбашки свідчать про сильне розведення горілки водою. Після збовтування в нормальній горілці повинна з'явитися «змійка» з маленьких бульбашок.

Уже куплену горілку перевіряють за такими показниками:

4 найефективніших методи перевірки.

1. Запах. Наливши першу чарку горілки, обов'язково потримаєте її 1-2 хвилини в руках і принюхайтесь до вмісту. Зі стаканчика не повинно бити/пахнути ацетоном або чимось іншим, тільки запах спирту.

2. Вага. Один літр сорокаградусної горілки повинен важити рівно 953 грами. Спочатку окремо зважують пляшку, а потім в неї переливають куплену горілку і знову зважують. Після вирахування ваги пляшки ми отримуємо чисту масу горілки. Якщо вона приблизно (плюс-мінус п'ять грам) відповідає 953-му грамам - це якісна горілка.

3. Підпалювання. Чуть-чуть нагріту горілку налийте в кришечку і підпаліть сірником. Хороша горілка горить світло-синім полум'ям, погана - не горить зовсім або спалахує як бензин.

4. Холод. За годину до застілля горілку потрібно помістити в морозильник, виставивши температуру -18-30 ° C. Підроблена горілка замерзне або в ній утворюються кристалики льоду. Якщо це трапилося з вашою пляшкою, викиньте її, таку горілку пити не можна.

ПЕРЕВІРЯЄМО ЯКІСТЬ ГОРІЛКИ ПРОСТИМИ МЕТОДАМИ ПЕРЕВІРЯЄМО ЯКІСТЬ ГОРІЛКИ ПРОСТИМИ МЕТОДАМИ Reviewed by Admin on 14:46 Rating: 5

Немає коментарів: