Лист підлітка батькам: «Є речі гірші, ніж погані оцінки»

Був останній навчальний день. Батько, проходячи повз кімнату сина, побачив, що все прибрано і навіть застелене ліжко. Здавалося, син зібрав свої речі і поїхав. Підозри батька посилилися, коли він помітив лист на порожньому столі. На ньому рукою сина було виведено «Татові». Тремтячими руками чоловік відкрив конверт і прочитав:

«Дорогий батьку.

Змушений письмово повідомити, що мені довелося піти з дому разом з моєю новою дівчиною, так як я знав, що ви з мамою влаштуєте скандал. Я її дуже люблю. Але я знав, що ви не схвалите наші відносини із-за її пірсингу, татуювань, байкерського одягу і того, що вона набагато старша за мене. Але справа не тільки в почуттях. Вона вагітна.

Її звуть Сара. Вона впевнена, що ми будемо щасливі разом. Адже у неї є трейлер в лісі і ціла гора дров, якої вистачить на всю зиму. Ми мріємо завести багато дітей. Сара відкрила мені очі на той факт, що марихуана насправді не так вже й шкідлива. Ми плануємо вирощувати її для себе і продавати іншим, щоб у нас вистачало грошей на кокаїн - він теж не шкідливий в помірних дозах. А тим часом ми будемо молитися про те, щоб було знайдено ліки від СНІДу, тому що треба вилікувати Сару - вона цього заслуговує!

Не хвилюйся, тату...  мені вже 15, я зумію про себе подбати. Одного разу ми прийдемо в гості, щоб познайомити вас з онуками."

З любов'ю, твій син Джошуа.

P.S. "Тату, я все це вигадав. Я у Джейсона. Просто хотів нагадати тобі, що є речі й гірші, ніж погані оцінки в шкільному табелі (він на кухонному столі). Подзвони, коли можна буде повернутися! Люблю вас!"
Лист підлітка батькам: «Є речі гірші, ніж погані оцінки» Лист підлітка батькам: «Є речі гірші, ніж погані оцінки» Reviewed by Admin on 16:52 Rating: 5

Немає коментарів: