Не ті роки...
Львів. Жінка років 80-ти в платті "під зебру", з великими сережками у вухах і яскравим червоним манікюром розмовляє по телефону біля входу в "Криївку":
- Галю, серйозно, я тебе не розумію. Що ти ламаєшся? Онуки довезуть тебе до поїзда, занесуть в вагон, вивантажать на полицю, ти потрясешся трохи, а вже вранці ми з дівчатами перевантажимо тебе в комфортне таксі і доставимо на місце.
- .....
- Що ти говориш?
- ....
- Які роки?
....
- Не зрозуміла.
....
- Не ті роки?!
....
- Для чого не ті роки? Тобі навіть вставати не треба, Галю. Тебе взяли, перенесли, поклали, знову взяли, перенесли, поклали. З рук в руки, з рук в руки, і ти вже не там, а тут. Твоя задача, Галю, дуже проста - лежати, пити шампанське і зрідка подавати іншим шкапам сигнали, що ти ще жива і хочеш добавки!!!
😘😘😘
Читайте також Лотерея на автозаправці
Не ті роки...
Reviewed by Admin
on
14:30
Rating:
![Не ті роки...](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5aYCSVZ_2X5D3SktyDZf-sgyy_CVX7zHW1me_eANr3lxBN_TF_BTCx5EW2eHwnk_3IJRFaruHV6y5x6zmj99a4XFnUrygYcfZMElicN6O_CLOLwsa-tCWn6CnwIqggdes2f0wtoKvNtHE/s72-c/%25D0%25BD%25D0%25B5+%25D1%2582%25D1%2596+%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25BA%25D0%25B81.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар