Поліцейська історіяПриходжу сьогодні на оперативку. Всі вже майже на  місці, сидимо чекаємо капітана - Петровича.... Залітає:


- Хто вчора в оперативній групі чергував ?!

- А що сталося? В чому справа?


Дивлюся, Петрович остаточно звіріє:


- Хто вчора в опергрупі чергував ?!


Постає Мельник:


- Я, товаришу капітан.

- Ти на виклик їздив ?!

- Так точно, товаришу капітан.

- Покійницю забирав ?!

- Забирав ...

- НУ ?!

 - Микола Петрович, ну я її це ... в морг відвіз, там сторож один був, мені її довелося самому затягувати.

- Ти далі розповідай лейтенант.

- Ну в морзі місць не було. А вона ж старенька, не міг вже я її на підлогу кинути. Ну, я її на стілець посадив близько сторожа, а вона сповзає. Я мотузкою її і прив'язав, в одну руку їй паспорт поклав, в іншу постанову на розтин.


До моменту коли Мельник закінчив ржали вже всі. 


Петрович продовжив:


 - Мало того, що сторож їй всю ніч анекдоти розповідав, так з ранку прийшла прибиральниця, теж бабка до речі! Попросила твою бабку, щоб вона ноги підняла, бабка мовчить. Прибиральниця подумала, що бабця заснула і штовхнула її ноги шваброю. Коли прибиральниця зрозуміла, що бабка померла, то вона відразу втратила свідомість і падаючи зачепила документи, які впали на прибиральницю.

  Санітари думаючи, що прибиральниця і є небіжчик, так як документи лежали на ній, повантажили її на каталку і відвезли на розтин, де її роздягнули і поклали на стіл для розтину.

У цей час прийшли студенти 1 курсу з мед-училища, оточили прибиральницю і викладач збираючись зробити перший надріз, повернув прибиральниці голову. У цей момент вона прийшла до тями і відкрила очі .

Впали всі, навіть викладач ... 

Поліцейська історія Поліцейська історія Reviewed by Admin on 17:33 Rating: 5

Немає коментарів: